Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Mutlu Nur Otel Tarihçesi

Otel 1990 yılında açıldı ve burada Hisarönü ve Turizm alanında birçok değişiklik gördük ama her zaman dost canlısı ahlakımızı sürdürdük.

Bizi en çok memnun eden şey, misafirlerimizin yıllar boyunca birçok kez geri dönecek kadar eğlendiğini görmek, bu da bize Otel İşletmemizle birçok arkadaş edinme ve zamanı geldiğinde sizin kadar üzülme fırsatı verdi. eve dönmek için.

Neden biz?

 

Aile tarafından işletilen otel

Happy Nur Hotel'de çalışan herkesin ya bir aile üyesi ya da ailemizin yakın bir arkadaşı olması, bizimle olan deneyiminizi çok önemsediğimiz ve sadece ücret almak için değil, aile işimizi büyütmeye yardımcı olmak için çalıştığımız anlamına gelir. ve ayrıca her yıl bizi ziyarete gelmeniz umuduyla arkadaşlar edinmek.

 

Dostça bir atmosfer

İnsanların tatilde mümkün olduğunca eğlenmelerini istiyoruz, bu nedenle insanların Otelde kendilerini rahat hissedebilecekleri ve diğer konuklarla kolayca kaynaşabilecekleri, gerçekten samimi bir atmosfer yaratıyoruz. Vurgu eğlenmek ve mutlu olmaktır. Sizlere hizmet vermekten gerçekten çok mutluyuz ve misafirlerimizin bizimle şakalaşıp bizi güldürmelerinden keyif alıyoruz!

 

Eğlence tesisleri

Ücretsiz Bilardo Masası, Masa Oyunları, Canlı Bar Müziği, Tüm Gün Atıştırmalıklar, Bisikletler, Şemsiyeli Şezlonglar, Yüzme Havuzunda şişme oyuncaklar, balonlar ve toplar sunuyoruz. Havuzumuzda Bilardo Voleybolu oynamak isteyenler için file bile mevcuttur. Hepsi Happy Nur Hotel'de geçireceğiniz zamanın güzel geçmesine ve mutlu anılar biriktirmenize yardımcı olmak için.

Yapılacak şeyler

Günübirlik Geziler ve Bölge Turları Düzenliyoruz

Bölgedeki her türlü tur veya aktiviteyi sizin eğlenmeniz için organize edebilir ve sizi kendi başınıza yapma zahmetinden kurtarabiliriz. Sadece bölgedeki en iyi Tur Şirketleri ile çalışıyoruz ve hizmetin bir parçası olarak sizi alıp Otele geri göndereceksiniz. İşte Hisarönü ve çevresinde yapabileceğiniz bazı şeylerden bir seçki.

  • Cesur Hissediyor musun? O halde Yamaç Paraşütü'ne Gidin!
  • Tüm Gün Tekne Turuna Katılın
  • Özel Gün Batımı Gezisi Rezervasyonu Yapın
  • Jeep Safari Turunda Eğlenceli Bir Gün
  • Kayaköy – Hayalet Şehir’i ziyaret edin
  • Mavi Lagün'ün tadını çıkarın

Elbette bölgede yapılacak daha pek çok şey var ve size tüm çeşitli aktivite ve turlar hakkında broşürler ve bilgiler sağlıyoruz ve ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size tavsiyelerde bulunacağız.

Bazen Otelde Orkestra veya Oryantal ve Oryantal Dans akşamları bile düzenliyoruz ve eğer herhangi bir özel etkinliği kutluyorsanız, bunu mümkün olduğunca unutulmaz kılmanıza yardımcı olabiliriz. Gelmeden önce veya vardığınızda bize haber vermeniz yeterli, biz ayarlayacağız.

O halde gelin Happy Nur Otel Ailesi ile tanışın.

Sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.


0

0

0

0
Sizden Gelen Notlar
Otelimizin Sizden Gelen Değerlendirme Sonucları
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın